O mnie

Agata, z zamiłowania podróżniczka i miłośniczka Tatr, wulkanów i lodowców, fanatyczka sztuki Beksińskiego, muzyki undergroundowej i tatuażu w wykonaniu Kuby Kujawy, doktorantka nauk o zarządzaniu UJ; z wykształcenia kulturoznawca i menadżer kultury, z zawodu marketingowiec, PRowiec i autor projektu freelancerskiego w stylu digital nomads: ‚Freestyle Marketing’. Na swoim koncie ma odwiedziny w wielu krajach Europy, w tym samotną wyprawę na nie-turystyczne Bałkany.

W marcu 2016 wyruszyła w najdłuższą i najbardziej egzotyczną z dotychczasowych wypraw, do Azji Południowo-Wschodniej. Bez planu, ładu i składu, za to z 20kg plecakiem odwiedziła łącznie 7 krajów. Wróciła do kraju pod koniec lipca tego samego roku spalona słońcem i pogryziona przez wszystkie możliwe insekty, z mocnym postanowieniem spłaty wszystkich długów i wyjechania w kilkumiesięczną podróż przez Azję, Polinezję, Amerykę Łacińską do Afryki.

Obecnie stara się podporządkowywać wszystkie aspekty swojego życia pod realizację tego planu, nie zaniedbując przy tym innych planów podróżniczych i górskich. Od początku 2017 roku realizuje projekt przejścia Głównego Szlaku Beskidzkiego (w odcinkach) oraz zdobycia Korony Gór Polski. Jednocześnie próbuje swoich sił w długodystansowych trekkingach, przygotowując się do przejścia Via Dinarica – zaplanowanego na 2018 oraz zdobycia Everest Base Camp (2017/2018). Najbliższą zimę – 2017 – ma zamiar spędzić pracując zdalnie z jakiegoś ciepłego i miłego miejsca, sama jednak jeszcze nie wie, skąd dokładnie.

Reklamy